Teostasime kastide konveiersüsteemi II etapi OÜ'le MAAG Piimatööstus  E-mail

Lõpule sai viidud 2011 aastal alustatud tervikliku kastide konveiersüsteemi II etapp, hõlmates endas kastide suunamist erinevatele tarbijatele.

 
Technology Partners teostas OÜ'le MAAG Piimatööstus veekäitlussüsteemi montaazhi  E-mail
Tööde maht hõlmab endas veekäitlussüsteemi ja juhtimise projekteerimist, asendiplaanide koostamist, torustiku montaazhi koos seadmete ja armatuuri paigaldusega, s.h. aeratsioonipaagi valmistamist ümberehitades selle olemasolevast piimamahutist. Loomulikult veel vajalike elektri- ja juhtkilpide valmistamine, juhtimise programmeerimine, kogu kaabelduse ja ühenduste teostamine ning käiku laskmine.
 
Technology Partners teostas Kemivesi AS uue tootmishoone ehitusel tehnoloogilise torustiku montaazhi  E-mail

Vahemikus 2011 aasta märts kuni juuli teostasime Kemivesi AS uue tootmishoone ehitusel tehnoloogilise torustiku montaazhi koos seadmete ja sisemahutite paigaldusega.

 
Technology Partners valmistas ja paigaldas Saue Production OÜ tootmises sisselaadimise mahutid  E-mail

Technology Partners valmistas ning paigaldas 2011 aasta juuli alguses vastavalt Tellija poolt esitatud joonistele ekstsentrilise kujuga roostevaba terasest sisselaadimise mahutid mahuga ~1m3, kokku 2 komplekti.

 
Technology Partners konstrueeris, valmistas ning paigaldas OÜ’le MAAG Piimatööstus kastide konveieri  E-mail

Technology Partners kostrueeris ning valmistas ja paigaldas 2011 aasta mais võtmed kätte printsiibil kahe paralleelselt töötava kilepaki villimisseadme tarbeks kastitransportööri koos kastide jagamissõlmega villijate ees.

 
<< Start < Prev 1 2 3 Next > End >>

Page 2 of 3